Červenec 2018

31/7

31. července 2018 v 10:49 | Josslyn |  daily_notes
Víkend s přítelem byl super :) Hlavně tedy pátek, kdy jsme se opili a šli jsme kilometr domů 3 hodiny, protože se on pořád zastavoval a neustále mi opakoval, jak jsem skvělá a co ke mě cítí :D Půlku soboty jsme prospali a na tu druhou jeli na koupák. No a v neděli jsme jeli nakupovat. Respektive nakupoval on, ale věci pro mě :) Já jsem na tom finančně špatně a on ne a vyžívá se v tom mi kupovat oblečení nebo kosmetiku. Docela s tím bojuju, protože nejsem z těch holek, co se nechávají zahrnovat dárky. Ale on na tom naopak trvá, dělá mu to radost, tak se snažim překonávat. Což zní na jednu stranu vtipně, jsou to věci pro mě :D Ovšem prostě se zatím necítím moc dobře, když mi kupuju věci. A to, že by byl schopnej utratit majlant a já ho musim krotit.
Jinak jsem opravdu byla jen paranoidní a nešlo o mou intuici. Vše je mezi námi v pořádku. Tedy máme jednu věc, ve které jsme každý jiný a snažíme se s tím sžít, ale většinu času to jde moc dobře. Jen na mě je toho občas trochu moc.
Včera už na mě zase přišly stavy, kdy jsem si začala řikat, že jsem tlustá. Podle metru jsem nepřibrala a ani podle oblečení, ale přijde mi, že je něco špatně. Váhu mám, ale nefunguje a k mamce se na vážení nedostanu. Dostala bych se, ale myslela by si, že jsem blázen, že k ní jdu jen proto :D A dřív než dorazí, to k ní nestihnu. Měla bych se nějakou obyčejnou levnou koupit.

Cini Minis s mlékem
2 tuňákové sendviče
vícezrnný rohlík zapečený s nivou


27/7

27. července 2018 v 10:59 | Josslyn |  daily_notes
Přítel je nemocný a tak jsem se celý týden neviděli. Nicméně dneska ke mě přijede a snad u mě stráví celý víkend. Poslední dny jsem o našem vztahu trošku pochybovala, ty naše konverzace po messengeru bez osobního kontaktu nejsou úplně ono. Tedy nic se nedělo, ale jak už jsem psala - je to jiný. Včera jsme si o tom docela psali a přisuzuje to tomu, že je nemocnej. Tak snad vážně jen zbytečně plašim a projevuje se moje paranoia a ne intuice. Víc mi napoví víkend.
Včera se vrátila mamka od moře, kde byla s tetou 12 dní. Hlídala jsem celou dobu jejího pejska, tak jsem doma měla přemazlíčkováno - můj pes a kocour a její pes :) Je to doma tedy teď takové prázdnější, když už mám ´jen´ dva lumpy.
Na včerejší den jsem si tedy vzala dovolenou a strávila den s nimi. Povídaly mi zážitky, byly jsme se projít - no prostě pohodička a trošku jsem vypla. Poslední dobou moc přemýšlím. Ještě, že mám dva supr kámoše (i když oba bydlí daleko, tak jsme v kontaktu jen přes mobil) a ti mě podporují. Horší už je to s kámoškou, která mě v úterý označila za sebestřednou nepřející hysterku, co si hraje na chudinku. Pochopila mě ohledně jedné věci špatně. Nicméně i tak to přehnala, což jsem jí také napsala a tak jsme momentálně bez kontaktu. Jsem zvědavá, kdy se ozve. Mohlo by jí dojít, že trošku přestřelila. A to nejen výše psaným, ale celkově i zbytkem toho, co mi psala. Je z toho totiž poznat, že mě nezná.

2 kousky jablkového koláče
2 plátky Goudy, cereální kaiserka
balkánský sýr, rajče, cereální kaiserka


25/7

25. července 2018 v 16:14 | Josslyn |  daily_notes
Jsem ráda, že se našlo pár holek, co se mnou spřátelily a doufám, že se počet mých sledovatelek ještě rozroste :)
Jak už jsem psala v úvodním článku, jsem se svou postavou docela spokojená. Ačkoliv je fakt, že mám poslední dobou spoustu vtíravých myšlenek, že to chce ještě shodit. Líbí se mi mé vystupující klíční kosti, i to, že jsou mi vidět ty pánevní i když jen stojím. Nebo to, jak mi trochu lezou žebra, když se jen mírně nakloním nebo jak jsou krásně vidět, když zvednu ruce nad hlavu. Momentálně mám na 170 cm 51 kg. Ale stále mě trápí bříško, co není úplně ploché a zadek, co by chtěl trochu zpevnit. Stejně tak stehna, co vypadají super když sedím nebo jdu, ale otřesně když si sednu. Začnu tedy trochu posilovat. Už nemůžu jíst méně. Nebo respektive by to šlo. Hlavně o víkendech a když jsem s přítelem jím víc. Ale i kdybych omezila stravu, zadek, stehna ani zadek tim nezpevním. Takže se musim opřít do pohybu. Nehodlám běhat nebo cvičit nějaké dlouhé workouty, ale aspoň 15 minut posilovat problematické partie. A to každý den, kdy to jen trochu půjde.
Ty z vás, co si mě pamatují vědí, že mám nového přítele. Pamatujete, jak jsem létala na obláčku? No občas popolétnu i dnes, ale je fakt, že už se nám do vztahu začali vtírat nějaké maličkosti, co ho mírně kazí. Jako třeba to, že má přítel v září státnice. Do toho chodí do práce a navíc musí dodělat diplomku. Tedy má všeho nad hlavu a tak na mě moc nezbývá čas. Rozumím tomu, respektuju to, ale stýská se mi. A o to hůř, že na tom on občas neni psychicky úplně dobře (měl špatné dětství - detaily nevim) a tak jsem z našich konverzací na messengeru občas v rozpacích. Když se nevidíme, je to prostě takový jiný, divný. Nic to nemění na tom, že jsem do něj moc zamilovaná a když jsme spolu, je mi skvěle. Ovšem teď spolu moc často nejsme a nebudeme...


smetanový jogurt jahodový
sojový rohlík, dva plátky Gouda
2 kousky jablkového koláče


Josslyn diary

18. července 2018 v 8:30 | Josslyn |  daily_notes
Ahoj, říkejte mi třeba Josslyn. Svět blogování vybízí k tomu žít pod smyšlenou identitou a proč tuto možnost tedy nevyužít - třeba i z bezpečnostních důvodů ;)
Žiju sama v Praze, mám spíš na dosah třicítku než dvacítku a pracuji. Mám nového přítele, pár dobrých přátel a nějaké domácí mazlíčky.
No a co dělám tady? Chci psát o svém životě, o svých zážitcích a i o tom, jak si udržuji svou váhu. Není to tak dávno, co jsem dosáhlá té své vysněné a nyní jen pracuji na tom, aby se nezvyšovala ani nesnižovala. Mám 170 cm a 52 kg.

Budu ráda, když se mnou spřátelíte :)