27/7

27. července 2018 v 10:59 | Josslyn |  daily_notes
Přítel je nemocný a tak jsem se celý týden neviděli. Nicméně dneska ke mě přijede a snad u mě stráví celý víkend. Poslední dny jsem o našem vztahu trošku pochybovala, ty naše konverzace po messengeru bez osobního kontaktu nejsou úplně ono. Tedy nic se nedělo, ale jak už jsem psala - je to jiný. Včera jsme si o tom docela psali a přisuzuje to tomu, že je nemocnej. Tak snad vážně jen zbytečně plašim a projevuje se moje paranoia a ne intuice. Víc mi napoví víkend.
Včera se vrátila mamka od moře, kde byla s tetou 12 dní. Hlídala jsem celou dobu jejího pejska, tak jsem doma měla přemazlíčkováno - můj pes a kocour a její pes :) Je to doma tedy teď takové prázdnější, když už mám ´jen´ dva lumpy.
Na včerejší den jsem si tedy vzala dovolenou a strávila den s nimi. Povídaly mi zážitky, byly jsme se projít - no prostě pohodička a trošku jsem vypla. Poslední dobou moc přemýšlím. Ještě, že mám dva supr kámoše (i když oba bydlí daleko, tak jsme v kontaktu jen přes mobil) a ti mě podporují. Horší už je to s kámoškou, která mě v úterý označila za sebestřednou nepřející hysterku, co si hraje na chudinku. Pochopila mě ohledně jedné věci špatně. Nicméně i tak to přehnala, což jsem jí také napsala a tak jsme momentálně bez kontaktu. Jsem zvědavá, kdy se ozve. Mohlo by jí dojít, že trošku přestřelila. A to nejen výše psaným, ale celkově i zbytkem toho, co mi psala. Je z toho totiž poznat, že mě nezná.

2 kousky jablkového koláče
2 plátky Goudy, cereální kaiserka
balkánský sýr, rajče, cereální kaiserka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 30. července 2018 v 19:34 | Reagovat

Tak snad opravdu plašíš zbytečně, ale přesně vím, o čem mluvíš a většinou mě intuice nezklamala, tak doufám, že to nebude tenhle případ.
A proto nemám skoro kamarádky, no :(. Jsem zvědavá, jestli se ti omluví.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama