15/8

15. srpna 2018 v 14:28 | Josslyn |  daily_notes
Dnes jsem byla na druhém kole pohovoru. Mám z něj moc dobrý pocit, ačkoliv si nejsem jistá, že budu přijata. Nicméně dozvím se to už zítra nebo pozítří. Fakt bych si tu práci přála. Nejen kvůli penězům, ale také kvůli změně. Na současném místě jsem už docela dlouho a dalo by se říct, že jsem vyšťavená. Lidi mě nebaví, práce mě nebaví, šéfka mě nebaví. Už cítím, že se mi tady dny odpočítávají.
Odpoledne mám sraz s přítelem a bude u mě přes noc. Zítra mě čeká práce z domova a večer párty s kámoškou - obejdeme pár klubů :) V dospívání jsme chodily skoro každý týden. Teď chodíme 1x za rok :D V pátek mám dovolenou.
V pondělí večer jsem se vážila u mamky a měla jsem 52,5 kg. Jenže jindy jsem se u ní vážila ráno, tak nějak neumím odhadnout, jaká je tedy má aktuální váha. Na cm nepřibirám, ani nehubnu, takže se držím :)

1 ks mrkvového dortu
něco menšího s přítelem

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 17. srpna 2018 v 1:37 | Reagovat

Tak to s tím tvým přítelem naprosto chápu, že si měla zmatek, vůbec se nedivím. :/ Taky chlapi sami nevědí, co vlastně chtějí.

Moc bych ti přála, aby práce vyšla :). Já nechodila nikam dřív, takže chodím až teď. Sice celkem pozdě, ale nechci "o nic přijít" :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama