9/8

9. srpna 2018 v 11:06 | Josslyn |  daily_notes
Prodloužený víkend jsme si s přítelem krásně užili. Koupali jsme se, grilovali každý večer, popíjeli, chodili na procházky, luštili křížkovky a hráli karetní hry. Nějaký menší konflikt také proběhl, ale nic velkého, co by nám společně strávený čas zničilo. Já jsem se v jídle moc neomezovala. Respektive jedla jsem malé porce, ale pořád více než v normálních dnech.
Měli jsme odjet v úterý odpoledne, ale vzhledem k úmornému vedru jsme se nakonec rozhodli odjet až ve středu ráno. Bývali bychom zůstali až do čtvrtka, ale volali mi z jedné firmy ať dojdu na pohovor a tak už jsme domů jet museli. Pohovor byl velice příjemý a myslím, že mám šanci. Dostala jsem úkol k vypracování, tak se na něj o víkendu vrhnu. Přítel totiž odjíždí na rozlučku se svobodou našeho kamaráda. Taky jsem měla jet na rozlučku se svobodou a to s naší kamarádkou, ale bohužel okolnosti zapříčinily, že nakonec nejedu. Z finančních důvodů to vítám. No a nyní se mi to hodí i proto, abych pracovala na tom úkolu. Druhé kolo pohovoru mám ve středu.

řecký jogurt Oikos s borůvkami
2 žitné rohlíky zapečené s nivou

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | Web | 9. srpna 2018 v 17:25 | Reagovat

protože už není, pošli mi svůj mail přes zprávu adminovi a já ti pošlu pozvánku. uzavřela jsem vstup aby tam nebyli random lidi a moralisti

2 Lucie Lucie | Web | 9. srpna 2018 v 21:33 | Reagovat

Mám radost, že se vám ty společné dny vydařily a že se to obešlo bez nějakých větších nedorozumění. :)
Všechno zlý je k něčemu dobrý.. jak jsi sama psala - alespoň budeš mít čas na to vypracování úkolu a ušetříš. :) Taky se mi občas seběhnou věci tak, že mě to mrzí, ale zároveň se mi to hodí. :)
A u toho pohovoru budu moc držet palce, aby to dopadlo a přijali tě! :)

Jinak já bych si tu svatbu přála právě ještě v době, kdy mezi mezi mnou a (nějakým budoucím) partnerem (je jasné, s kým bych si to přála, ale zase tolik snít nesmím :D) ta zamilovanost bude. Přijde mi to krásný. Chtěla bych prostě jednou v životě zažít žádost o ruku.. ten pocit, že se mnou někdo bude chtít být doopravdy navždycky. :) Ale uvidíme, no. :D Nevěřím moc, že se mi to splní. Pak po letech (ještě, když už jsou i děti) mi to taky přijde takový zbytečný - nějaká veliká svatba.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama