Září 2018

19/9

19. září 2018 v 19:18 | Josslyn |  daily_notes
Víkend s přáteli byl moc fajn, až na malý moment, kdy jsme hráli Nikdy jsem a přítele to, mírně řečeno, rozladilo. Jinak bylo spousta zábavy, dokonce jsem si po 4 letech dala pár šluků trávy a byl to super stav :D Občas jsem si v minulosti s přáteli dala, ale pak jsem měla špatnou zkušenost (halucinace) a tak jsem se tomu vyhýbala. Ovšem nyní jsem byla ve společnosti lidí, kterým věřím, a tak jsem se nebála to zkusit. A musím říct, že si dám brzy znova :D Zapomněla jsem, jaká je to pak sranda.
O víkendu jsem hodně pila (tedy hodně kcal) a tak jsem si dala pondělí a úterý velice skromná jídla (pondělí jen croissant a rohlík a v úterý jen asi 5 ks brambor s Bageterie Boulevard). Dnes už jsem jedla maličko víc. Já prostě nechci přibrat.
Přítel je nemocný a tak jsem se o něj 2 dny starala. Až dnes ráno jel. Je nám spolu fajn. Jen musím říct, že hodně věci řeší. Stále chce znát mé pocity a myšlenky a hodně mě zkouší. Je to vyčerpávající. Uvidíme se až v pátek večer a tak jsem ráda, že si od sebe trochu odpočineme.
Jinak tento týden je můj poslední v práci. V pátek kolem poledne končím a další týden mám dovču. A 1.10. nastupuji do nové :)

4 krajíce veky s Lučinou
1 bulka s nivou
1 řádek čokolády


13/9

13. září 2018 v 18:28 | Josslyn |  daily_notes
Dnes je to 4 měsíce, kdy jsme byli s přítelem na prvním rande :) Je to fakt super, že už jsme spolu čtvrt roku, i když oproti vztahu předtím, který trval 6 let, to není zase tak moc :D Aspoň snad tento vztah bude kvalitnější. Zatím to tak vypadá, ačkoliv jsme se ještě úplně nepřenesli přes hádku, co jsme měli v pondělí. Nešlo o nic velkýho, ale myslím, že nás oba mrzí, že k tomu došlo. Doufám, že to bude brzy pryč, ale řekla bych že jo. Na to, jak je naše láska mladá, je poměrně silná. (Jee, to je ale přeslazeně řečeno :D)
Na víkend jedeme s přítelem a s kámošema na jejich chatu. Bude hodně dobrýho jídla, bude hodně chlastu a bude hodně zima :D Aspoň to tak vypadá, podle toho, jak je dneska.
Já s sebou dělám šneky z listového těsta s kečupem, sýrem a šunkou, některé posypané sezamem a jiné červenou paprikou. A také upeču jahodovou bublaninu. Snad vše bude chutnat :)
Jinak jsem zpět na své oblíbené váze - tedy 52 Kg.To kilčo šlo dolů rychle a stačilo se jen 3 dny trochu omezovat.

Užijte si víkend!

Oikos Řecký jogurt borůvkovy
Malá porce tvarohových knedlíčků
Kaiserka a 1/2 light mozzarelly11/9

11. září 2018 v 9:47 | Josslyn |  daily_notes
S přítelem je to jako na houpačce. Víkend byl například naprosto perfektní, moc jsme si ho užili a byl plný lásky. Bohužel včera přijel a hned na začátku jsme se nějak nepohodli a táhlo se to s námi celý večer. Nebyl schopen ´hádku´přejít a tak jsme se dostali do situace ´jsme v jednom bytě, nejsme ok a musíme nějak fungovat´. No a to nejde jinak než hádku přejít, usmířit se (na mé pokusy nereagoval) a nebo se dohadovat dál. Tak jsme bohužel zvolili poslední možnost. Navíc to bylo dohadování se o blbostech. Štve mě to. Máme se tak rádi a je nám spolu tak hezky a pak si kazíme společně strávenej čas takhle. Jenže já holt neumim zdržet se vyřčení svýho názoru, pokud mám úplně odlišný od toho druhého. Mnohdy nad něčím mávnu rukou, no - včera to nešlo.
Odpoledne jedu na podpis smlouvy do nové práce a poté se projdu po obchodech a koupím si něco na sebe. V práci je stanoven dresscode. Snad ne přísně kancelářský (kostýmky), ale formální bude. A já jsem v tomto ohledu vážně nevybavená. Včera jsem si tedy koupila lodičky v Deichmannu (za krásnou cenou 250 Kč) a dnes mě čekají nějaké kalhoty a ideálně i nějaká košile či halenka.

domácí Caesar salát s kuřecím masem a krutonky


4/9

4. září 2018 v 16:50 | Josslyn |  daily_notes
Dnes jsem pracovala z kanceláře, protože přijela šéfka do Prahy a zítra budu v kanclu taky, protože mi kolega pomůže s jednou aktivitou, kterou po mě chtějí dodělat, než odejdu. Sice mám odejít k 30.9., ale zbývá mi ještě 6 dní dovolené a takže reálně skončím pravděpodobně již 20.9. Každopádně mě čeká už jen 10 pracovních dní v této firmě, což je docela mazec.
Se starou prací přijdu o noťas. Byl firemní, ale měla jsem jej i k soukromým účelům. Sháním tedy momentálně nový. Naspořeno moc nemám a to co jo, se mi nechce dávat pryč. Takže zvažuji kontokorent. Noťas prostě potřebuji - ať už pro home office, tak na filmy, seriály, googlení apod. Telku sice mám, ale vůbec na ní nekoukám, tak bych neměla doma co dělat :D
Taky jsem to dnes dostala, takže z plánovaného cvičení asi nic nebude. Včera jsem cvičila na břicho, dnes si dám asi jen nějakou lehčí jógu, ať nezahálím.
Den před MS jsem večer vážila 53.5 Kg. Nevím, jaký na tom má podíl MS a to, že jsem se vážila oblečená a najezená, ale prostě jsem vážila víc než před měsícem a to o 1-1.5 Kg. Docela mě to vyděsilo, protože opravdu přibírat nechci. Proto jsem zařadila pohyb a hodlám v tom pokračovat. Taky drastičtěji omezím příjem ve dnech kdy nejsem s přítelem.

2 prsní řízky v cornflakes, šťouchané brambory
2 řádky mléčné čokolády