Říjen 2018

29/11

29. října 2018 v 19:31 | Josslyn |  daily_notes
Bezsladkosťový týden mi téměř vyšel. Dělala jsem příteli dort k narozeninám a tak jsem zhřešila. Ovšem nemyslím si, že nějak moc. Bohužel i přesto přibírám. Je to tak. Mám vyšší míry než v létě a jsem z toho vážně nešťastná. Není to o moc, ale já to na sobě vidim a cejtim a zase se stávám tou holkou vydeptanou z postavy.
Čokolády od táty jsem darovala mámě. A od zítřka začnu opravdu nízkokalorické stravování. Mám toho dost. Nehodlám se dostat tam, kde jsem byla. Ani náhodou. A takhle k tomu mám nakročeno. Hecla jsem se a jdu do toho naplno.
Nebudu jíst tučné ani v malých porcích o víkendu.
Nebudu jíst sladké ani v jednom kusu za den.
Vypiju aspoň lahev vody denně.
Každý den si dám zeleninový salát a to k obědu nebo k večeři.
Snídaně vyřeším jogurty, maximálně si dám cereálie o víkendu.
Pokusím se co nejvíce vyhýbat pečivu a když si ho dám, bude to třeba jen jedna kaiserka za den, více ne.
Budu klidně lidem v okolí lhát, že už jsem jedla nebo mi není dobře a tak si nedám.


Prostě budu do měsíce zpátky na původních mírách a ideálně ještě níž a ještě dřív! Mě tloušťka nedostane. Mě ne...


22/10

22. října 2018 v 21:49 | Josslyn |  daily_notes
Tento měsíc jsem na tom tedy se zápisky vážně bídně.
O víkendu přijel k mamce táta na návštěvu a přivezl mi 4 velké Milky. Už nevím, co mám dělat. Vymluvit si to nenechá. Je v důchodu a i přesto na tohle peníze uškudlí a je mi tak blbý čokolády vyhodit nebo si je snad nevzít! To by byl zklamanej. Takže mám doma tuhle nálož a fakt nevim, co mam dělat. Řeknete si - tak se ovládej. Jenže to já neumim. Musim si aspoň řádek čokolády za den dát. Nebo jinou sladkost. Jedn Fidorkuu... 3 sušenky...cokoliv. No a teď mám doma tohle. Zvažovala jsem, zda si nemam vzít čokošky do práce, ale to by taky dopadlo bledě. Ve chvílích nudy nebo kdyby mě honila mlsná, bych po nich sáhla a možná by do mě dokonce napadalo víc než jen řádek. Jednu čokoládu určitě využiju do Brownies, které ode mě přítel miluje, ale ty ostatní využít nepůjdou. Jsou s oříšky nebo náplněmi.
Stále se držím na 53 kg a začíná mě to srát. Chci se dostat na 51 kg, ideálně ale na 50 kg. Přemýšlela jsem o bezsladkosťovém týdnu. To je slovo co? :D Prostě týden bez sladkostí. Ze sladkého budu jíst jen jogurty a ovoce, v nejhorších chvílích pak Vanesky. Ze sladkého pití maximálně colu zero, ale myslím, že na ní ani nedojde. Zbytek stravy upravovat nebudu. Sladké je můj jediný hřích. Bude to sakra výzva s těma čokoládama ve špajzce. Ale chci to. Pomůže to. Tedy od zítra začínám a vydržím to až do neděle včetně. Držte palce ;)

Kdybych si mohla vybrat jak vypadat... bylo by to takhle.

16/10

16. října 2018 v 11:01 | Josslyn |  daily_notes
Signal festival stál za to. S přítelem jsme si skočili na jedno pivo, kde jsme ale nakonec strávili asi 2 hodiny :D Pak jsme šli na videomapping do Karlína a odtud rovnou za přáteli do jiné hospody. Pak ještě do jedné hospody a spát jsme šli v půl 7 ráno :D Neplánovaný akce jsou nejlepší. Já ovšem vstávala v 11, protože jsem měla sraz s kámoškou. Po srazu jsem se sešla s přítelem a šli jsme se projít. Odpolko jsem docela protrpěla. Neměla jsem kocovinu, ale byla jsem fakt unavená.
V neděli jsme šli s přítelem na dlouho procházku s pejskama a udělali jsme si flákací odpoledne - strávili jsme zbytek dne v posteli s dobrotama a filmama. Když se nedohadujeme o blbostech, tak je nám fakt nádherně. Lepšího chlapa jsem neměla a že jich tim mým životem prošlo dost.
Váha - včera jsem měla večer vyloženě prežer. Celý den jsem shodou okolností nejedla. Večer doma mě to dostihlo a snědla jsem housku se sýrem, 5 disko sušenek, balíček Miňonek a 2 řádky čokolády. Prase no. Musim se krotit. Nechci přibírat, spíš naopak, a pak dopustim tohle.
Chci cvičit. Nemam páru, kde na to vezmu čas, ale prostě chci začít. I kdybych měla cvičit jen 30 minut 3 dny v týdnu, tak furt je to lepší než nic...

Ořechový koláč
Rizoto s kuřecím masem
Kuřecí vývar se zeleninou


11/10

11. října 2018 v 20:18 | Josslyn |  daily_notes
V nové práci jsem zatím strávila jen 5 pracovních dní a to minulý týden. Tento jsem byla každý den na nějakém školení a půjdu do práce jen zítra. V pondělí a úterý mě zase čekají školení. Zatím mám z práce stále super pocit. Všechny ty výhody (např. pracovní doba od 9 do 16 a v pátek jen do 14), peníze, náplň práce i kolegové. Těším se, až začnu pořádně pracovat.
S přítelem je to pořád jak na houpačce. Máme třeba týden, kdy je všechno perfektní. A to jakože fakt perfektní :) Trávíme spolu čas aktivně a smysluplně a je nám spolu krásně. Ovšem pak se pohádáme, a to většinou kvůli naprostý blbosti, a je to třeba dva dny na pytel. Přítel má totiž ve zvyku ve věcech trochu rýpat. Nehodí to za hlavu jako já, ale řeší a řeší, až jsem zoufalá. Nicméně miluje mě na maximum, to z něj cítím, a já to nemám jinak :) Zvažuji, že bych mu darovala klíče od bytu. Ne, aby se nastěhoval, ale aby měl prostě volný přístup. Ale ještě to chci promyslet. Jsem na své soukromí hodně opatrná a my jsme spolu přece jen pouze čtvrt roku. Věřím mu, ale jsem holt trochu paranoidní :D
Zítra plánujeme jít do Prahy na Signal festival a v sobotu půjdu s kámoškou po obchodech. Já jsem na tom s penězi bídně (poslední výplata ze staré práce byl prakticky jen základ a osobko a to je velká bída), ale ona jich má dost a navíc v úterý rande, tak jdeme sehnat něco pěknýho, čim frajera dostane do kolen :D
Co se hubnutí týče, držím se. Občas mám den, kdy jím více, než bych měla. Někdy den, kdy se držím velice dobře. Takže to neustále vybalancovávám a držím se na svých kilech i centimetrech. Nic to ovšem nemění na tom, že bych ráda shodila 2-3 kila, abych vážila 50 kg. Moc by se mi líbilo mít postavu jako slečna na fotce níže...


1/10

1. října 2018 v 21:56 | Josslyn |  daily_notes
Neozvala jsem se docela dlouhou dobu, ale měla jsem toho vážně dost a myslím, že to nekončí :D
Dnes jsem nastoupila do nové práce. Nebyla jsem vlastně ani moc nervózní, protože jsem se minulý týden zúčastnila jedné akce, kterou firma pořádala a tak jsem poznala hodně lidí, potykala si s nadřízenou a zjistila, že je hodně fajn :) Myslím si, že bude umět být rázná a přísná, ale co jsem zatím poznala, tak je strašně milá a příjemná.
S přítelem je všechno super :) Prožili jsme tedy nedávno menší hádku, ale jsem za ní moc ráda, protože mi otevřela oči a já si uvědomila co v něm mám a jak někdy blbě uvažuju.
Hubnutí, respektive udržování postavy, se mi trošku vymklo. Přibrala jsem kilo, takže jsem nyní na 53 kg na 170 cm. Řeknete si, že to není nic hrozného, ale mě to prostě štve. Cítím to na sobě. A tak se snažím abych se kila navíc zbavila. Chci se prostě dál cítit dobře :) Nicméně dnešní jídelníček je zbytečně obsáhlý. V práci budu chodit na obědy. Budu to muset nějak vymyslet a dávat si jen zeleninové saláty nebo 1/2 porce. Přítel je u mě hodně často a má rád teplé večeře. A já prostě nechci 2 teplá jídla denně.

Řecký jogurt Milko borůvka 0% tuku
chilli guláš s krůtím masem a 3 bramborové knedlíky
domácí tortilla s kuřecím masem, salátkem a rajčátky